حامی فناوران یکتا  حامی فن آوران یکتا   معرفی شرکت حامی فن آوران یکتا

معرفی شرکت حامی فن آوران یکتا

شرکت حامی فن آوران یکتا در سال 1379 با پشتوانه 10 ساله مدیریت و کارکنان آن در زمینه خدمات فنی دستگاه های متال آنالایزر ، اسپکترومتر (کوانتومتر)ثابت و پرتابل با هدف گسترش فعالیت و ارائه ایده و دستگاه ها و تکنولوژی جدید تأسیس گردید.
این شرکت با بهره گیری از کادر فنی جوان ، مجرب و دانش آزموده تا کنون بالاترین سطح از خدمات پس از فروش را به مشتریان خود ارائه نموده است و با هدف برآورده کردن نیاز آنالیز صنعت ریخته کری از بالاترین رده(صنایع مادر) تا صنایع ریخته گری کوچک آماده ارائه دستگاه اسپکترومتر (کوانتومتر ) در مدل و کیفیت ها و قیمت های متفاوت می باشد.
 
از سال 1381-1380 این شرکت همکاری خود را با کمپانی آلمانی Worldwide Analytical Systems- WAS  با ارائه دستگاه های اسپکترومتر(کوانتومتر)ثابت ( Bench Top-Foundry Master) و موبایل(Mobile-PMI Master) بعنوان نماینده رسمی آن شرکت (فروش و خدمات فنی) در ایران آغاز نموده و از آن سال تا کنون  ادامه داشته است. نخستین دستگاه ارائه شده توسط این شرکت سال 1380 نصب گردیده که تا کنون در حال کار بوده و از خدمات پس ازفروش این شرکت بهره می برد.
شرکت Worldwide Analytical Systems- WAS  با حفظ ساختار مدیریتی و امکانات ، نیروی انسانی و مکانی خود (کشور آلمان) در سال 2007 میلادی به شرکت OXFORD INSTRUMENTS GmbH و در سال 2017 میلادی به کمپانی HITACHI HIGH TECH ANALYTICAL GmbH پیوست.
در طی گذر این سالها این شرکت با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و ارائه دستگاه های با کیفیت بهتر و هزینه ای کمتر ادامه می دهد.
در طی 17 سال فعالیت شرکت حامی فن آوران یکتا این شرکت انواع  مدل های  ثابت و موبایل از محصولات شرکت OXFORD رادر صنایع و واحد های مختلف ارائه نموده است : 
  • صنایع فلزی و ریخته گری ، فولاد سازی و...
  • پالایشگاه و پتروشیمی ها : پالایشگاه و پتروشیمی
  • شرکت و سازمان های ارائه دهنده خدمات بازرسی فنی  و یا آزمایشگاهها (مرجع )خدمات دهنده آنالیز فلزات ، سازمان ها و مراکز دانشگاهی و آموزشی  بیش از 5  دانشگاه و مرکز آموزشی نصب و مورد بهره برداری و استفاده قرار گرفته اند.